KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671022
nr 1567 1022
Oidentifierad konstnär. Spansk adelsman, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
Kondition: krackeleringar
måndag 25 september 2023
kl 20:20:03
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska